Hlavní navigace

Fajnrock TV se promění na Slušnej kanál, změna se již projevila ve vysílání

27. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podle pozorování redakce serveru DigiZone.cz se podoba loga stanice mění. Objevuje se zde nejen původní identifikátor, ale i jeho nová podoba, která obsahuje právě označení „Slušnej kanál“.

Tematická stanice Fajnrock TV, kterou je možné kromě kabelových a IPTV sítí naladit také v Praze díky Regionální síti 4 společnosti Prague Digital TV, může změnit svůj název z Fajnrock TV na Slušnej kanál. Televize by tak pod novým názvem vystupovala k veřejnosti se stejným jménem jako hudební klub na pražském Žižkově, který provozuje její majitel a kromě klasické restaurace tu nabízí i vystoupení méně známých kapel, případně nových talentů, které se taktéž objevily ve vysílání Fajnrock TV.

ICTZ_2022_EARLY

Vedle klasické podoby loga se nově objevuje ve vysílání i jeho kruhová podoba kladoucí důraz na název "Slušnej kanál"
Autor: repro foto Fajnrock TV

Vedle klasické podoby loga se nově objevuje ve vysílání i jeho kruhová podoba kladoucí důraz na název „Slušnej kanál“

ČTĚTE TAKÉ: Fajnrock TV má nový web, přizpůsobí se notebookům i tabletům

Připravovaná změna názvu se již projevila ve vysílání. Podle pozorování serveru DigiZone.cz se podoba loga mění. Objevuje se zde nejen původní identifikátor, ale i jeho nová podoba, která obsahuje právě označení „Slušnej kanál“, jehož součástí je pak i označení samotného programu. V nabídce pozemní digitální televize je Fajnrock TV šířena od 15. listopadu 2013 a jejím přímým konkurentem je hudební kanál Rebel ostravského podnikatele a bubeníka kapely Citrón Radima Pařízka. Ta vysílá celoplošně díky multiplexu 4.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.