Hlavní navigace

Fanda nasadí na víkendové večery americkou seriálovou novinku Arrow

Lukáš Polák

UVNITŘ TRAILER A GALERIE V USA se dočkal seriál prozatím dvou sérií. V hlavní roli se divákům představí Stephen Amell známý například z nového zpracování Beverly Hills 90210.

Doba čtení: 1 minuta

Seriálová novinka Arrow, kterou ve Spojených státech vysílá stanice CW, míří také na obrazovky českých diváků. Na náš trh ji uvede stanice Fanda. Seriál, který se USA chýlí k závěru své druhé série, poběží na tematické kanálu Novy od 20. října. Fanda bude Arrow vysílat každou sobotu a neděli vždy ve 21 hodin. V programovém slotu nahradí Alcatraz, který dospěl do svého konce. V hlavní roli se divákům představí Stephen Amell, jehož mohou znát diváci například z nového zpracování seriálu Beverly Hills nebo Upířích deníků.

ČTĚTE TAKÉ: Multiplex 4 zahájil testování v Kutné Hoře, vysílá z Rozhledny na kanálu 44

Americký televizní seriál Arrow je založený na komiksu Green Arrow. Příběh sleduje osudy milionářského synka Olivera Queena. Ten byl oficiálně prohlášený za mrtvého, ale ve skutečnosti jako jediný přežil ztroskotání rodinné jachty někde v Pacifiku. (…) Ve dne je bohatým dědicem a zhýralým playboyem, pod rouškou noci se však vydává jako maskovaný hrdina bojovat se zkaženou společností, zločinem a nespravedlností. Vsadí na svou nejlepší schopnost – lukostřelbu. Jeho luk a šíp se stanou smrtelnou zbraní a jeho činy z něj udělají strážného anděla Starling City, prozradil ve stručnosti zápletku PR koordinátor Fandy a Novy Sport Radim Mana.

Radim Mana
Našli jste v článku chybu?