Hlavní navigace

Farma bude začínat až ve 20:20. Nova prodlouží Televizní noviny

11. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hlavní letní formát televize Nova bude začínat později, a to nikoliv ve 20 hodin, ale až ve 20:20. Televizní noviny budou delší a nabídnou i exkluzivní reklamní okno pro náročné klienty.

Počínaje 25. červnem, tedy dnem, kdy na televizi Nova začne reality show Farma, do které se v roli moderátorky vrací Tereza Pergnerová, prodlouží tato stanice dočasně svou hlavní zpravodajskou relaci Televizní noviny. Upozornil na to server MediaGuru.cz. Naši diváci chtějí více svých reálných příběhů, větší důraz na každodenní život. I proto prodlužujeme Televizní noviny, chceme být ještě blíž divákům a přinášet příběhy, které prožívají a považují za zajímavé, řekl MediaGuru.cz ředitel zpravodajství TV Nova Vladimír Mužík.

ICTZ23

K TÉMATU: Nova představila svůj hlavní letní formát Farma. Pergnerová chyběla

Vysílání stěžejního letního formátu televize Nova tedy bude začínat až ve 20:20, po Televizních novinách. Diváci se dočkají také další novinky, reklamní přestávky v době zpravodajské relace. Chceme příležitost v tomto lukrativním breaku nabídnout jako exkluzivní výkladní skříň pro ty nejnáročnější zadavatele. Reklamní blok bude velmi krátký, tj. 1–2 reklamy a jeho cena bude odpovídat exkluzivitě umístění, přiblížil serveru obchodní ředitel Novy Jan Vlček. Právě hodnotu tohoto „okna“ nechtěla Nova komentovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.