Hlavní navigace

Farmář hledá ženu se na Primu vrátí až příští rok. Úvodní díl propadl

21. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
21. 7. 2010

Nikoli letos na podzim, ale až v příštím roce se utká desítka farmářů na obrazovce Primy o přízeň dívek a žen v reality show Farmář hledá ženu. Serveru DigiZone.cz to potvrdila mluvčí Primy Jana Kocová. Farmář nepoběží v prvním schématu letos na podzim, nasadíme ho příští rok. Nikdy jsme neuvažovali o tom, že bychom ho nasadili už letos na podzim, uvedla. Produkční společnost, které Prima zadala výrobu této soutěže, nicméně pokračuje v castinzích na potenciální partnerky farmářů.

KOMENTÁŘ: Žena hledá farmáře

MMF24

Nemění se ani termíny natáčení reality show: září a říjen tohoto roku. Jedním z důvodů přesunu Farmáře na příští rok může být nízká sledovanost pilotního dílu, který Prima odvysílala 14. července. V hlavním vysílacím čase jej vidělo jen 380 tisíc dospělých diváků, což představuje 4,3 procenta dospělé populace a podíl na sledovanosti 14,83 procenta, což je vzhledem k aktuálním výsledkům Primy v tomto čase podprůměrné číslo.

Zájem o castingy je velký, řekla serveru DigiZone.cz mluvčí Primy. Nechtěla ale upřesnit, zda jde o stovky nebo tisíce vdavek chtivých žen. Slovní spojení „Farmář hledá ženu“ každopádně vede za poslední týden mezi klíčovými slovy, přes která z internetových vyhledávačů přicházejí náhodní návštěvníci na server DigiZone.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).