Hlavní navigace

Festival Toto je hip hop od slovenské Musiq1 bude placený

9. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 6. 2009

slovenská hudební televize Musiq1 ve své tiskové zprávě původně slibovala, že festival Toto je hip hop, kterého je hlavním partnerem, bude zdarma, nakonec bude tato akce přece jen zpoplatněna, i když půjde doslova o lidovou částku. 21. května Musiq1 v press materiálech uvedla: Kromě hlavičky musiq1 summer mají všechny festivaly společné to, že jsou úplně zadarmo. Kdo přijde, může užívat muziku bez jediného eura.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Hiphopový festival zdarma pro diváky Musiq1

Bohužel to ale není pravda. 6. června se totiž novinářům objevila v e-mailových schránkách zpráva, ze které vyplývalo, že musiq1 summer až tak úplně zdarma nebude. Vstupenky na Toto je hip hop jsou od teď v prodeji na www.ticketpor­tal.sk. Cena je vyloženě lidová – 12 euro, upozornili představitelé hudební televize, kterým se na tuto akci, která se koná v Hornej Stredě, podařilo přivézt jednu z největších hvězd tohoto žánru – rappera, herce a moderátora Xzibita.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.