Hlavní navigace

Filmová stanice SundanceTV opět podpoří Future Frames v rámci filmového festivalu v Karlových Varech

28. 6. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už potřetí bude televizní stanice SundanceTV partnerem sekce Future Frames, věnované začínajícím režisérům.

Letos navíc přibude i Filmový večer s moderátorem a režisérem Ondřejem Sokolem. Podle související tiskové zprávy je cílem SundanceTV nabízet divákům „pořady, které jdou mimo mainstream a nabízejí neotřelou, nekonvenční zábavu“. Diváci proto mohou na stanici, kterou v roce 1996 založil známý hollywoodský herec Robert Redford, sledovat festivalovou tvorbu nebo seriály, které jiné stanice neuvádějí. 

CIF - osobnosti

Právě originalita a prostor pro talentované umělce by měly být tím, co spojuje SundanceTV a Future Frames. Za společnost AMC Networks International, která SundanceTV provozuje, bude na karlovarském festivalu přítomen Patrick Connoly, viceprezident pro akvizice. Diváci zde uvidí filmy z rozličných zemí a jsme rádi, že součástí letošních Future Frames jsou i české a slovenské filmy. Tato sekce pomáhá nastartovat kariéry vycházejících režisérských hvězd z celé Evropy a v SundanceTV se těšíme, že o nich v blízké budoucnosti ještě hodně uslyšíme, uvedl v citované zprávě Connolly. 

Kromě samotné sekce Future Frames čeká návštěvníky festivalu ještě jedna další událost související se SundanceTV. V pondělí 3. července se mohou těšit na Filmový večer se známým hercem a režisérem Ondřejem Sokolem ve Finlandia Kokos Baru u hotelu Thermal. Jeho součástí bude i improvizační kvíz nebo interaktivní fotokoutek. A kdo potká jednu ze SundanceTV hostesek, může získat originální dárkové předměty. Filmový večer začíná v 18:30 a potrvá do 21 hodin.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).