Hlavní navigace

Finální verze SeaMonkey 2.0 by měla vyjít již v říjnu

13. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Aktuálně rozpracovaná betaverze SeaMonkey 2.0 s pořadovým číslem dvě by měla vyjít 8. září. Tak si to alespoň plánují vývojáři nástupce balíčku Mozilla Suite. Z plánovaných novinek do druhé generace SeaMonkey zbývá zejména zapracovat podporu panelů v rozhraní poštovního klienta a doděla nový skin pro prostředí systému Mac OS X. Pokud půjde vše dobře, finální SeaMonkey 2.0 prý může vyjít už v říjnu. To by tedy znamenalo, že obsažený e-mailový klient bude založen pouze na betaverzi Mozilla…

Aktuálně rozpracovaná betaverze SeaMonkey 2.0 s pořadovým číslem dvě by měla vyjít 8. září. Tak si to alespoň plánují vývojáři nástupce balíčku Mozilla Suite. Z plánovaných novinek do druhé generace SeaMonkey zbývá zejména zapracovat podporu panelů v rozhraní poštovního klienta a doděla nový skin pro prostředí systému Mac OS X. Pokud půjde vše dobře, finální SeaMonkey 2.0 prý může vyjít už v říjnu. To by tedy znamenalo, že obsažený e-mailový klient bude založen pouze na betaverzi Mozilla Thunderbirdu 3.0. Finální verze open source e-mailového klienta z dílny Mozilla Messaging vyjde totiž nejdříve v listopadu. (JasnaPaka Blog)

První betaverzi SeaMonkey 2.0, která vyšla koncem července, si můžete stáhnout ze Slunečnice.cz. Nabízí například nového Správce stahování, podporu náhledů RSS kanálů, úpravy tlačítek nástrojového panelu nebo archivaci pošty. Na jaké novinky se můžete těšit ve finální verzi, podrobněji rozebírá článek SeaMonkey 2 převezme novinky z Firefoxu a Thunderbirdu z našeho sesterského serveru Root.cz.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.