Hlavní navigace

Firefox 1.5.0.9, Firefox 2.0.0.1 a Thunderbird 1.5.0.9

19. 12. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Z FTP serveru ftp.mozilla.org je již možné stahovat Firefox 2.0.0.1 opravující přibližně 200 chyb různého charakteru a závažnosti. Možné je také stahovat i Firefox 1.5.0.9. Starší verze Firefoxu 1.5 je totiž stále ještě podporována. Aktualizace se dočkal i e-mailový klient Thunderbird. Thunderbird 1.5.0.9 taktéž nepřináší žádné nové funkce, ale výhradně opravu objevených chyb.

Z FTP serveru ftp.mozilla.org je již možné stahovat Firefox 2.0.0.1 opravující přibližně 200 chyb různého charakteru a závažnosti. Možné je také stahovat i Firefox 1.5.0.9. Starší verze Firefoxu 1.5 je totiž stále ještě podporována.

Aktualizace se dočkal i e-mailový klient Thunderbird. Thunderbird 1.5.0.9 taktéž nepřináší žádné nové funkce, ale výhradně opravu objevených chyb.

Všechny nové verze jsou k mání v češtině. Přestože už jsou dostupné, oficiální oznámení vydání je plánováno až na dnešní večer našeho času. Distribuce přes automatické aktualizování zatím spuštěna nebyla.

V nejbližších dnech se aktualizace dočkají i prohlížeče SeaMonkey a Flock odvozené právě od Firefoxu. (JasnaPaka Blog)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).