Hlavní navigace

Firefox 2.0 Beta 1 je téměř venku

Jiří Macich ml.

Dnes byla uvolněna do světa RC1 verze (release candidate) první betaverze očekávaného prohlížeče Firefox 2.0. Vývojáři se zaměřili hlavně na nové funkce a vylepšování uživatelského prostředí. Z novinek jmenujme kontrolu překlepů při vyplňování formulářů, funkci pro obnovu omylem zavřených panelů, drobná vylepšení prohlížení stránek v panelech, opětovné otevření stránek po pádu prohlížeče, manažera pro správu vyhledávacích modulů, vylepšenou podporu RSS kanálů, změny oken pro správu rozšíření a…

Dnes byla uvolněna do světa RC1 verze (release candidate) první betaverze očekávaného prohlížeče Firefox 2.0. Vývojáři se zaměřili hlavně na nové funkce a vylepšování uživatelského prostředí. Z novinek jmenujme kontrolu překlepů při vyplňování formulářů, funkci pro obnovu omylem zavřených panelů, drobná vylepšení prohlížení stránek v panelech, opětovné otevření stránek po pádu prohlížeče, manažera pro správu vyhledávacích modulů, vylepšenou podporu RSS kanálů, změny oken pro správu rozšíření a nastavení prohlížeče nebo obranu proti stránkám pokoušejících se o phishing. Zájemci o testování mohou stahovat verzi pro Windows 98 a vyšší, Linux a Mac OS X. RC1 Betaverze není dostupná v češtině a bude mít problémy s řadou současných rozšíření. (DailyTech)

Našli jste v článku chybu?
11. 7. 2006 18:58
Neboj, počkám až na druhou alfaverzi prvního release candidate pro druhou betaverzi neveřejné testovací verze ;-)
11. 7. 2006 18:24
To jsou jen některé z důvodů, proč jsem nepodlehl mediální vlně a nechtěl dnes zadávat zprávičku. Chci čtenáře Lupy informovat až o skutečné betaverzi, tak věřím, že kolega Jiří Macich rychlíkově nerozepíše několik dalších zpráviček o novějších kandidátech na betaverzi Firefoxu 2 ;)