Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Firefox 29 přinese zásadní proměnu uživatelského prostředí od skepticky_optimista - Pro mnohé lidi je jakákoliv změna k horšímu....

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 25. 3. 2014 18:21

  skepticky_optimista (neregistrovaný) ---.70.broadband6.iol.cz

  Pro mnohé lidi je jakákoliv změna k horšímu. Aby změna byla efektivně zužitkována, je potřeba určitou pružnost na straně uživatele, která ovšem mnohým lidem chybí. Já se tím už bavím, jak pod každým článkem o nějakém SW upgradu brečí desítky lidí nad tím, že jim někdo přesunul ikonu zleva doprava a že se to proto nedá používat.

 • 28. 3. 2014 4:52

  R2D2 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Lišta doplňků? Jen zabírá místo a ze zvyku je problém se ji zbavit, ale je tak nepraktická jako různé lištičky/toolbary. K čemu dnes dobrá?

  Jak jsi přišel na to, že přestane fungovat 80% pluginů? Autoři rozšíření mají čas na to upravit jejich rozšíření. Dokonce se s tím počítá a nové gui je ve vývojové verzi docela dost dlouho. Pokud to navíc povede k odstranění závislosti rozšíření na liště doplňků, tak je to jen dobře.

  Tomu s přesouváním ikon nerozumím? Myslíš tlačítka? To asi ne, protože k tomu by nebyly odjakživa potřeba addony... tak nevím, co myslíš.

 • 28. 3. 2014 8:34

  x (neregistrovaný) 2001:470:9e70:----:----:----:----:----

  Ze neco nepouzivat ty = nepouziva to nikdo ... boze takovi idioti. Bez ty listy nefungujou veci jako trebas vyvojarsky nastroje (web developer ...). A mnohe z nich fungovat nebudou, protoze jejich autori prohlasili, ze mozillu serou, protoze jim nebudou zadarmo delat idioty.

  Nemel kktiny, ff ma system "vzhledu" a ten je od toho, aby se menily takovy ptakoviny jako menu.

 • 26. 3. 2014 8:26

  x (neregistrovaný) 2001:470:9e70:----:----:----:----:----

  Zdravim tuposlava ...

  Tak schvalne, jaky prinos ma pro uzivatele, ze zmizi lista doplnku?
  Jaky prinos ma pro uzivatele, ze prestane fungovat 80% pluginu?
  Jaky prinos ma pro uzivatele, ze z prehlednyho textovyho menu se stane nabubrelej moloch pres celou obrazovku?

  Navic na presouvani ikon byly ve FF odjakziva addony, tudiz je zcela nesmyslny aby se to doho porad nekdo sral. POkud si chce nekdo z FF udelat chromajzla, nic mu v tom nebrani, staci kdyz si stahne prislusnej plugin.