Hlavní navigace

Firefox 3.0.11 opravuje tři kritické bezpečnostní chyby

Jiří Macich ml.

Prohlížeč Mozilla Firefox se dočkal nové verze 3.0.11. Jde o plánovanou aktualizaci, která přináší vyřešení několika problémů souvisejících se stabilitou a také opravuje devět bezpečnostních chyb. Tři z nich jsou hodnoceny jako opravdu kritické a jedna jako vysoce nebezpečná. Nová verze populárního open source prohlížeče také řeší problém způsobující v některých případech poškození databáze s uloženými záložkami. Řeší také některé problémy s interní databází SQLite přechodem na její novější…

Doba čtení: do minuty

Sdílet

Prohlížeč Mozilla Firefox se dočkal nové verze 3.0.11. Jde o plánovanou aktualizaci, která přináší vyřešení několika problémů souvisejících se stabilitou a také opravuje devět bezpečnostních chyb. Tři z nich jsou hodnoceny jako opravdu kritické a jedna jako vysoce nebezpečná.

Nová verze populárního open source prohlížeče také řeší problém způsobující v některých případech poškození databáze s uloženými záložkami. Řeší také některé problémy s interní databází SQLite přechodem na její novější verzi. Mozilla Firefox 3.0.11 je v tuto chvíli již k dispozici pro všechny podporované platformy a samozřejmě nechybí česká lokalizace.