Hlavní navigace

Firefox 3.0 a spolupráce s webovými aplikacemi

Jiří Macich ml.

Připravovaný webový prohlížeč Mozilla Firefox 3.0 umožní uživatelům spravovat programy přidružené k jednotlivým protokolům. Nemusí jít nutně o desktopové programy, ale může jít i o webové aplikace. Například odkazy s protokolem mailto běžně otevíraného e-mailového klienta mohou směřovat do vašeho oblíbeného webmailu a jeho editoru pro napsání nového e-mailu. Samozřejmě, že to chce i podporu na straně dané webové aplikace. Jak na to popisuje pro vývojáře aplikací článek na Mozilla Developer…

Připravovaný webový prohlížeč Mozilla Firefox 3.0 umožní uživatelům spravovat programy přidružené k jednotlivým protokolům. Nemusí jít nutně o desktopové programy, ale může jít i o webové aplikace. Například odkazy s protokolem mailto běžně otevíraného e-mailového klienta mohou směřovat do vašeho oblíbeného webmailu a jeho editoru pro napsání nového e-mailu. Samozřejmě, že to chce i podporu na straně dané webové aplikace. Jak na to popisuje pro vývojáře aplikací článek na Mozilla Developer Center. (JasnaPaka Blog)

Našli jste v článku chybu?
21. 2. 2008 0:10
Myslíte, jestli Vám v FF2 vyskočí okno pro aktualizaci na FF3, aniž byste musel dělat novou čistou instalaci? Pravděpodobně ano, ale netroufám si tvrdit, jestli to bude hned po vydání FF3. Spíš se domnívám, že nikoliv.