Hlavní navigace

Firefox 3.0: betaverze v červenci nebude, přijde sedmá alfaverze

Jiří Macich ml.

Mozilla aktualizovala plán vývoje chystaného prohlížeče Firefox 3.0, jehož šestá alfaverze vyšla minulý týden. Počítá se s více vývojovými verzemi. Betaverze nebude oproti původnímu plánu již tento měsíc a 31. července by měla vyjít další alfaverze. Ta přinese mj. novou ochranu proti malwaru. Následující dvě testovací verze jsou v plánu na září a říjen a je dost možné, že budou ještě i další. Mozilla přiznává, že kvalita implementovaných novinek není taková, jakou by si představovala. Firefox 3…

Doba čtení: do minuty

Mozilla aktualizovala plán vývoje chystaného prohlížeče Firefox 3.0, jehož šestá alfaverze vyšla minulý týden. Počítá se s více vývojovými verzemi. Betaverze nebude oproti původnímu plánu již tento měsíc a 31. července by měla vyjít další alfaverze. Ta přinese mj. novou ochranu proti malwaru.

Následující dvě testovací verze jsou v plánu na září a říjen a je dost možné, že budou ještě i další. Mozilla přiznává, že kvalita implementovaných novinek není taková, jakou by si představovala. Firefox 3.0 přinese vedle řady nových funkcí také novou verzi vykreslovacího jádra Gecko. (JasnaPaka Blog)

Našli jste v článku chybu?