Hlavní navigace

Firefox 3.5.4 přichází s necelým tuctem bezpečnostních oprav

29. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vyšel nový Mozilla Firefox 3.5.4. Jedná se o plánovanou opravnou verzi. V první řadě zahrnuje jedenáct bezpečnostních oprav, z nichž šest je hodnoceno jako kritických. S aktualizací by tedy uživatelé rozhodně neměli otálet. Nový Mozilla Firefox 3.5.4, který si můžete stáhnout také ze Slunečnice.cz, dále odstraňuje některé známé problémy se stabilitou, přidává možnost opětovně poslat hlášení o pádech a odstraňuje problém způsobující, že po vymazání nedávné historie některé stránky zabezpečené…

Vyšel nový Mozilla Firefox 3.5.4. Jedná se o plánovanou opravnou verzi. V první řadě zahrnuje jedenáct bezpečnostních oprav, z nichž šest je hodnoceno jako kritických. S aktualizací by tedy uživatelé rozhodně neměli otálet. Nový Mozilla Firefox 3.5.4, který si můžete stáhnout také ze Slunečnice.cz, dále odstraňuje některé známé problémy se stabilitou, přidává možnost opětovně poslat hlášení o pádech a odstraňuje problém způsobující, že po vymazání nedávné historie některé stránky zabezpečené pomocí SSL nezobrazují bez opětovného načtení všechny obrázky a styly.

Vyšel také Mozilla Firefox 3.0.15, což je rovněž plánovaná opravná verze, tentokrát tedy pro uživatele, kteří ještě nepřešli na Firefox 3.5.x. Na seznamu změn je kromě odstranění chyb ovlivňujících stabilitu také deset bezpečnostních oprav. Pět z nich je hodnoceno jako kritických. Připomínáme, že Firefox řady 3.0.x je podporován už jen do konce roku. Poté nebudou vycházet žádné bezpečnostní ani jiné aktualizace. Uživatelé by tedy v dohledné době měli zvážit přechod na Firefox 3.5.x.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.