Hlavní navigace

Firefox 3.6.7 se smrští bezpečnostních oprav, vyšel i Thunderbird 3.1.1

21. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vyšel nový Firefox 3.6.7, který si můžete stáhnout i ze Slunečnice.cz. Přináší řešení celkem čtrnácti bezpečnostních zranitelností, z nichž je osm kritických, takže s aktualizací by neměli uživatelé otálet. Opraveny byly také další chyby způsobující nestabilitu prohlížeče. Pro uživatele, kteří ještě setrvávají u předchozí řady, vyšel nový Firefox 3.5.11. Ten přichází s jedenácti opravami bezpečnostních chyb (sedm je kritických) a zároveň posiluje stabilitu. Uživatelé by ovšem již měli začít…

Vyšel nový Firefox 3.6.7, který si můžete stáhnout i ze Slunečnice.cz. Přináší řešení celkem čtrnácti bezpečnostních zranitelností, z nichž je osm kritických, takže s aktualizací by neměli uživatelé otálet. Opraveny byly také další chyby způsobující nestabilitu prohlížeče. Pro uživatele, kteří ještě setrvávají u předchozí řady, vyšel nový Firefox 3.5.11. Ten přichází s jedenácti opravami bezpečnostních chyb (sedm je kritických) a zároveň posiluje stabilitu. Uživatelé by ovšem již měli začít přemýšlet o přechodu na nejnovější verzi, protože podpora pro Firefox 3.5.x končí příští měsíc.

Dále vyšel Thunderbird 3.1.1, kde vývojáři rovněž opravili bezpečnostní chyby a posílili stabilitu. Stahovat lze i v tomto případě také ze Slunečnice.cz. Uživatelé, kteří ještě z nějakého důvodu (např. kvůli kompatibilitě rozšíření) zůstávají u předchozí řady, by pak měl zajímat nový Thunderbird 3.0.6, jenž rovněž přináší lepší stabilitu a také opravy blíže neupřesněných bezpečnostních chyb.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).