Hlavní navigace

Firefox ve Francii stále získává

6. 2. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Každou chvíli se objeví zpráva, že velká či malá organizace nahrazuje prohlížeč Internet Explorer za stále populárnější Firefox. Tentokrát to je celé francouzské četnictvo, čítající více jak 70,000 počítačů. Kompletní výměna proběhne do konce roku a kromě Firefoxu četníci vymění i poštovního klienta a nainstalují Thunderbird. Je to logickým pokračováním změny, které francouzské četnictvo provedlo koncem minulého roku, kdy nahradilo kancelářský balík MS Office balíkem OpenOffice a ušetřilo tak…

Každou chvíli se objeví zpráva, že velká či malá organizace nahrazuje prohlížeč Internet Explorer za stále populárnější Firefox. Tentokrát to je celé francouzské četnictvo, čítající více jak 70,000 počítačů. Kompletní výměna proběhne do konce roku a kromě Firefoxu četníci vymění i poštovního klienta a nainstalují Thunderbird. Je to logickým pokračováním změny, které francouzské četnictvo provedlo koncem minulého roku, kdy nahradilo kancelářský balík MS Office balíkem OpenOffice a ušetřilo tak okolo 2,4 miliónu euro. (Yahoo News)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor vede tým aliancí a výkonnostního marketingu ve společnosti LMC, nejvýznamnějšího operátora na českém elektronickém trhu práce (www.jobs.cz, www.prace.cz).
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).