Hlavní navigace

Fishing&Hunting ukazuje české rybářské destinace. Nabídne soutěž Lišice Cup

8. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Placený kabelový a satelitní kanál se stále více zaměřuje na českou tvorbu. Odvysílal už dokumenty Jakuba Vágnera i seriál Žijeme lovem kaprů s komentářem Miroslava Donutila.

Dokument mapující tradiční rybářskou soutěž Lišice Cup nabídne ve čtvrtek 11. července (od 17:00) ve svém vysílání placený kabelový a satelitní kanál Fishing&Hunting. Pokračuje tak v posilování původní české tvorby, již začal výrazněji nabízet v letošním roce. „Po divácky úspěšném cyklu dokumentů světového rekordmana a jednoho z nejznámějších rybářů Jakuba Vágnera, sérii dokumentů Žijeme lovem kaprů s komentářem Miroslava Donutila a dokumentu Komora – mladá generace nastupuje, nasazuje do vysílání další ryze český dokument s názvem Lišice Cup 2012,“ informoval Jakub Zíka ze společnosti IKO TV Central Europe.

K TÉMATU: Podívejte se na nový vizuál tematické stanice Fishing&Hunting

ICTZ23

Snímek mapuje tradiční rybářskou soutěž v Lišicích, která není omezena v žádné rybolovné technice, takže účastníci mohou chytat ryby jak na plavačku, na položenou, tak na flídr. „Nejčastějšími úlovky jsou kapr a jeseter, i když se chytlo i několik pěkných línů. Největší úlovek byl 10,2 kg a ten se umístil na prvním místě a přinesl první cenu pro pana Václava Berku. A ještě jedno ocenění a to pro jedinou ženu v soutěži a zároveň nejmladší účastnici – Veroniku,“ přiblížil Zíka.

„Dokument Lišice Cup 2012 je další z pořadů, který zcela jasně dokazuje neutuchající zájem všech generací bez rozdílu pohlaví o tento druh sportu, který je zároveň koníčkem, zábavou a vede mladší generaci k úctě k přírodě a její ochraně. Takové projekty Fishing&Hunting jednoznačně podporuje,“ uvedla Erika Luzsicza, managing director společnosti IKO Cable, která tematický kanál Fishing&Hunting produkuje a zastupuje na českém a slovenském mediálním trhu. Lišice Cup bude možné sledovat v repríze ještě v sobotu 13. července od 13:30 hod.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.