Hlavní navigace

Formát 90 minut na televizi Barrandov se změní na hodinovku

18. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 8. 2009

Zpravodajsko-publicistický deník televize Barrandov 90 minut se od září bude vysílat jen na ploše jedné hodiny. Pořad změní název na 60 minut a bude běžet denně. Vyplývá to z podzimní programové struktury televize, kterou zveřejnil server RadioTV.cz. Na otázku Digizone.cz, jakými dalšími proměnami pořad projde, nechtěl ředitel marketingu a PR Janis Sidovský zatím odpovědět. Odkázal nás na tiskovou konferenci k podzimnímu schématu, která proběhne příští týden, a ze které vám server Digizone.cz přinese podrobnou reportáž.

ICTZ23

ROZHOVOR: Janis Sidovský: Úspěch TV Barrandov nepřeceňujeme

Nicméně již v dubnu Sidovský avizoval, že pořad projde od září výraznými změnami. Pořad 90 minut se stále vyvíjí a máme na něj dobré ohlasy. Už teď je jiný, než býval například v lednu. Je to poměrně náročný formát, v Česku vlastně nemá obdoby, jde o každodenní živé vysílání. Nabrali jsme spoustu nových tváří, protože jsme nechtěli sahat k těm zavedeným, takže řada z nich je na obrazovce vůbec poprvé a musí se naučit chovat na kameru, musí umět artikulovat, zvládnout pohyb a výraz. Pracujeme s nimi i s celým týmem devadesátky denně. Pořad se proto stále proměňuje a v září se promění ještě víc, řekl v tehdejším rozhovoru.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.