Hlavní navigace

FOTOGALERIE: Slovak Sport.TV se připravuje na svůj start

Lukáš Polák

Zahájení vysílání tematického kanálu Slovak Sport.TV už je za dveřmi. Podívejte se na první fotky z přenosů, které stanice v těchto dnech pořizuje.

Doba čtení: 1 minuta

Jedna z nejvýznamnějších událostí letošního roku na slovenské mediální scéně se blíží. Tematický kanál Slovak Sport.TV odstartuje ostré vysílání již příští týden, v neděli 1. července, zkušební provoz na satelitu chce však už zahájit za pár dní. Pravděpodobně se tak stane tuto středu 20. června. Při té příležitosti se začínají objevovat na jejím profilu komunitního portálu Facebook první fotky z natáčení přenosů. Server DigiZone.cz vám je nyní přináší.

Interka19

NEPŘEHLÉDNĚTE: Slovak Sport.TV zveřejnil fotografie svého studia a přehled prvních přenosů

O tom, že Slovak Sport.TV se bude věnovat výhradně tamnímu sportu, bychom informovali zcela zbytečně. Naši čtenáři už to pochopitelně věří. Stanice ale vzbuzuje především velká očekávání proto, že chce zaplnit místo na tamním trhu po dnes již neexistujícím veřejnoprávním okruhu Trojka. Napětí ještě vzrostlo poté, co server Stratégie.sk zveřejnil informaci, že jeho projektovým manažerem se stal někdejší šéfredaktor konkurenčního Digi Sportu, který má letité zkušenosti ze Slovenské televize.

Našli jste v článku chybu?