Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Francouzský zprostředkovatel spolujízdy získal 100 milionů dolarů od Ano - "Pro BlaBlaCar by totiž bylo při vstupu na...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 7. 2014 14:48

  Ano (neregistrovaný) 88.103.137.---

  "Pro BlaBlaCar by totiž bylo při vstupu na český trh mnohem jednodušší koupit již zavedeného hráče."

  Jojo, nekdo vymysli pitomost co prd nese a chce hned EXITOVAT a jit DO DUCHODU V 25 :-)

  Kolik z vas bude chtit vozit ruzne pobudy ve svych autech? Co kdyz bude zapachet, nebo bude zaneradeny? A proc mu ta aplikace radeji nenavrhne nejkratsi trasu pomoci MHD a autobusu/vlaku?

  A kdyz na smluvene misto typek s autem nedorazi, kam si pujdu stezovat v bource? A co hustota site? Spolehat na to, ze tam kam ja potrebuju zrovna nekdo pojede neni moudre.....a to uz si radsi zjistim pravidelne spoje na idos....nebo si poridim vlastni auto :-)

 • 3. 7. 2014 9:54

  wsh (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Proč tak negativně? Již dávno před startupovým Jízdomatem u nás začala fungovat stejná služba, spolujizda.cz (a taky autostop.cz).

  Osobně jsem ji využil na cestu na výstavu do Friedrichshafenu. Měl jsem na výběr jet sám autem tam a zpět celkem 1.200 km nebo jet vlakem se 4 přestupama celý den za tak šílené peníze, že bych se na to vykašlal. Shodou okolností jeden člověk řešil podobný problém, zadal jízdu na web s tím, že když nikoho nesežene, nepojede. Nejen, že svezl mě (a další 2 cizí lidi jen do Mnichova), ale ještě jsme se vzájemně seznámili a on pak pro nás dělal menší subdodávku.

  Prostě super služba. A přínos toho majitele Jízdomatu, co chce exitovat v 25? Podívejte se na ty 3 služby (jizdomat.cz, spolujizda.cz, autostop.cz) a zamyslete se, jestli jde o to vymyslet "prd co nese" nebo ho pořádně realizovat. On totiž startup není o myšlence, ale hlavně schopnosti ji realizovat.

 • 3. 7. 2014 9:56

  x (neregistrovaný) 2001:470:9e70:----:----:----:----:----

  Je to asi tak stejny, jako kdyz nedorazi bus - taky si muzete jit stezovat ... leda na lamparnu. Kupodivu, lidem prevazne neco takoveho nevadi/pocitaji s tim, stejne jako kdyz chci nekam jet stopem, 98% ridicu stopare nebere, presto je skoro jisty, ze se v dohledny dobe do cile dostanu.