Hlavní navigace

František Schneider zamířil z Dellu do Telefóniky

4. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po včerejší zprávičce tu máme další informaci o personálních změnách v Telefónice O2. Na pozici výkonného ředitele pro korporátní segment nastoupil František Schneider, který v posledních čtyřech letech působil ve funkci generálního ředitele společnosti Dell pro Českou republiku a Slovensko. Novou výkonnou ředitelkou pro segment zákazníků z řad malých a středních podniků se stala Martina Martiny Lovčíková. Trh a aktivity na poli firemních zákazníků, a to jak těch malých a středních, tak i těch…

Po včerejší zprávičce tu máme další informaci o personálních změnách v Telefónice O2. Na pozici výkonného ředitele pro korporátní segment nastoupil František Schneider, který v posledních čtyřech letech působil ve funkci generálního ředitele společnosti Dell pro Českou republiku a Slovensko. Novou výkonnou ředitelkou pro segment zákazníků z řad malých a středních podniků se stala Martina Martiny Lovčíková. Trh a aktivity na poli firemních zákazníků, a to jak těch malých a středních, tak i těch největších korporací, se dynamicky rozvíjí. Telefónica O2 není jen poskytovatelem klasických telekomunikačních služeb, působí také jako systémový integrátor a poskytovatel ICT řešení. Její záběr i ambice jsou velké. Také proto jsme se rozhodli významně posílit tým, který se této oblasti věnuje, komentuje výše popsané změny Fernando Astiaso, viceprezident pro firemní segment. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).