Hlavní navigace

freeSAT zařadil jako první satelitní operátor do nabídky Animal Planet HD

17. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Zařazení Animal Planet HD do své nabídky avizoval operátor už před několika dny. Program je šířen na kapacitě partnerské skandinávské služby Canal Digital.

Společnost UPC DTH dnes zařadila do nabídky své satelitní služby freeSAT by UPC Direct dokumentární kanál Animal Planet v jeho verzi s vysokým rozlišením obrazu (HDTV). Program je šířen na kapacitě skandinávského operátora Canal Digital, s nímž od přesunu na pozici 1 stupeň západně spolupracuje. Program je dostupný kromě české jazykové stopy také v angličtině a maďarštině. Datový tok obrazu je dostačující – pohybuje se nad 11 Mbps – rozlišení obrazu je 1920×1080i.

Ukázka z vysílání dokumentárního kanálu Animal Planet HD
Autor: repro foto Animal Planet HD

Ukázka z vysílání dokumentárního kanálu Animal Planet HD

K TÉMATU: Animal Planet HD od 17. prosince v nabídce satelitní služby freeSAT by UPC Direct

MMF24

Ze stejné frekvence už si freeSAT by UPC Direct od svého skandinávského partnera přebírá také programy ESPN America HD, National Geographic Channel HD Europe a Nat Geo Wild HD Europe. freeSAT je vůbec prvním satelitním operátorem v České republice a na Slovensku, který svým zákazníkům dokumentární kanál Animal Planet HD přináší. Doposud byla tato stanice součástí vybraných kabelových a IPTV operátorů. Cena HD balíčku se po zařazení nového kanálu nezvýšila.

Parametry příjmu: Thor 5 (1 stupeň západně), 11785/H, SR 30000, FEC 3/4, norma DVB-S28SPK, kódování Conax, CryptoWorks, Irdeto 2 a Nagravision 3

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).