Hlavní navigace

freeSAT na kartách se slovenským regionem zpřístupní JOJ HD a Senzi TV

Lukáš Polák

Kanál JOJ HD bude k dispozici všem zákazníkům, kteří mají aktivovaný balíček freeSAT medium HD. To samé bude platit i pro kanál Senzi TV.

Doba čtení: 1 minuta

Zákazníci satelitní služby freeSAT, kteří mají aktivovaný na kartách slovenský region, budou moci od 11. ledna příštího roku sledovat nově programy JOJ HD a Senzi TV. Kanál JOJ byl doposud klientům operátora dostupný pouze ve standardní kvalitě obrazu. Podle UPC DTH, která je provozovatelem služby, nabízí ucelenou programovou skladbu pro celou rodinu – od zpravodajství, ekonomiky a sportu přes oblíbené zahraniční seriály, reality show a filmové trháky až po vlastní produkci.

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní služba freeSAT zařadí stanici FilmBox Extra HD, nabízí i vánoční rádio

Kanál Senzi, který skupina JOJ představila jako svůj čtvrtý v pořadí, se zaměřuje na diváky starší 40 let. Nabízí především hudební programy orientované na lidovou hudbu a country, ale i zlaté hity a hudební žebříčky či hudebně laděné talkshow. Stanice je přímým konkurentem televize Šlágr. Kanál JOJ HD bude k dispozici všem zákazníkům, kteří mají aktivovaný balíček freeSAT medium HD. To samé bude platit i pro Senzi TV. freeSAT má podle posledních výsledků hospodaření na Slovensku 67 900 klientů.

Našli jste v článku chybu?