Hlavní navigace

freeSAT na kartách se slovenským regionem zpřístupní JOJ HD a Senzi TV

22. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kanál JOJ HD bude k dispozici všem zákazníkům, kteří mají aktivovaný balíček freeSAT medium HD. To samé bude platit i pro kanál Senzi TV.

Zákazníci satelitní služby freeSAT, kteří mají aktivovaný na kartách slovenský region, budou moci od 11. ledna příštího roku sledovat nově programy JOJ HD a Senzi TV. Kanál JOJ byl doposud klientům operátora dostupný pouze ve standardní kvalitě obrazu. Podle UPC DTH, která je provozovatelem služby, nabízí ucelenou programovou skladbu pro celou rodinu – od zpravodajství, ekonomiky a sportu přes oblíbené zahraniční seriály, reality show a filmové trháky až po vlastní produkci.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní služba freeSAT zařadí stanici FilmBox Extra HD, nabízí i vánoční rádio

Kanál Senzi, který skupina JOJ představila jako svůj čtvrtý v pořadí, se zaměřuje na diváky starší 40 let. Nabízí především hudební programy orientované na lidovou hudbu a country, ale i zlaté hity a hudební žebříčky či hudebně laděné talkshow. Stanice je přímým konkurentem televize Šlágr. Kanál JOJ HD bude k dispozici všem zákazníkům, kteří mají aktivovaný balíček freeSAT medium HD. To samé bude platit i pro Senzi TV. freeSAT má podle posledních výsledků hospodaření na Slovensku 67 900 klientů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).