Hlavní navigace

freeSAT nepočítá s tím, že by do nabídky přidal nové stanice Smíchov a Telka

26. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Firma UPC DTH taktéž nepředpokládá, že by v Česku začala v horizontu měsíců nabízet nelineární vysílání. Pokud k tomu někdy dojde, půjde spíše o otázku několika let.

Nejnovější přírůstky do rodiny Nova Group, kanály Smíchov a Telka, se neobjeví v nabídce satelitní služby freeSAT by UPC Direct, alespoň ne v blízké době. Serveru DigiZone.cz to naznačil na nedávno konané odborné konferenci Prague Business Breakfast pořádané firmou Telenor Satellite Broadcasting výkonný ředitel freeSATu Magnus Ternsjö. Společnost UPC DTH, která je provozovatelem služby, připravuje do nabídky zařazení programů Prima Zoom, Dajto a Travel Channel HD.

KL24

NEPŘEHLÉDNĚTE: Vstupu nových placených televizí na českých trh brání rozmach volně šířených stanic

Nepočítám s tím, že bychom do nabídky zařadili v blízké době další kanály než ty, o kterých jsem hovořil v prezentaci. Nevidím jako důležité, aby tyto programy byly součástí naší nabídky, uvedl Ternsjö a dodal: Prima Zoom a Dajto se ukázaly jako kvalitní stanice, které naši předplatitelé bezpochyby přivítají. S dalšími stanicemi v nabídce prozatím nepočítáme. Výkonný šéf operátora taktéž nepředpokládá, že by freeSAT od UPC začal nabízet v Česku nebo na Slovensku služby takzvané služby OTT, tedy nelineární vysílání.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).