Hlavní navigace

FreeSat zařadil do stálé nabídky ČT sport ve vysokém rozlišení

1. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Poté, co satelitní platforma FreeSat nabízela během květnového mistrovství světa v hokeji program ČT Sport v HD rozlišení pouze dočasně, zařazuje od začátku července tento program do standartní nabídky už nastálo.

Předplatitele FreeSatu tak čeká léto nabité sportovními událostmi. Na probíhající fotbalové Euro obratem naváže další francouzská chuťovka, slavný cyklistický závod Tour de France, během kterého budou muset cyklisté ujet nekonečných 3535 kilometrů na cestě z Mont St. Michel do Paříže. Na začátku srpna se pak zraky sportovních fanoušků z celého světa obrátí do Brazílie na Olympijské hry, které budou probíhat od 5. do 21. srpna.

PSALI JSME: FreeSat opět pustil ČT Sport HD. Ale pouze dočasně

ČT Sport ale nabídne řadu zajímavých přenosů i v průběhu celého roku, mezi nimi fotbalovou Ligu mistrů UEFA a hokejové nebo tenisové turnaje. Program ČT Sport HD je dostupný na pozici 79 v rámci balíčku freeSAT medium HD. Více informací o seznamu frekvencí se dozvíte na webu provozovatele.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).