Hlavní navigace

Galaxie sport sídlí od středy v Praze

22. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 2. 2008

Kabelový a satelitní kanál Galaxie sport, který patří do portfolia mediálního domu Central European Media Enterprises (CME), se 20. února definitivně přestěhoval do budovy News Center na pražském Barrandově. Kromě něho je odtud odbavováno také vysílání dalších dvou kanálů, Novy a Novy Cinemy. Dnes o tom informuje server satCentrum.com. Nova se tímto krokem snaží posílit svojí značku a shromáždila všechny kanály do jednoho vysílacího domu.

ROZHOVOR: Jiří Hojgr: Galaxie sport se přestěhuje na Barrandov

BRAND

V minulých dnech tak došlo také k několika personálním změnám. Televizi opustil např. jednatel společnosti Jiří Hojgr, tisková manažerka Eva Novotná. Na funkci ředitele nastupuje dosavadní šéf programu Marek Kindernay. Jak prozradila serveru DigiZone.cz tisková mluvčí televize Nova Veronika Šmítková, vedení zatím stále hledá náhradu za Evu Novotnou. V budoucnu se dá očekávat začlenění tohoto kanálu pod značku Nova.

PERSONÁLNÍ ZMĚNY:

Jiří Hojgr rezignoval na post jednatele Galaxie sport

Tisková manažerka Eva Novotná skončila na Galaxii sport

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).