Hlavní navigace

GDG ČVUT zve na závěrečný aDevMeetup tohoto semestru o iOS

4. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V úterý 11. června proběhne v Praze setkání Android vývojářů aDevMeetups. Vladislav Skoumal pohovoří o tom, kde má iOS svoje limity a kde naopak strčí zeleného robůtka do kapsy.

Google Developer Group na ČVUT (součást GUG.cz) pořádá 11.6. v 18 hodin další setkání Android vývojářů z cyklu aDevMeetups.

Tentokrát bude přednášet Vladislav Skoumal na téma Jablečný mošt pro Android vývojáře.Nechystáte se vyvíjet pro iOS, ale rádi byste věděli, jak tam věci fungují? Kde má iOS svoje limity a kde naopak strčí zeleného robůtka do kapsy? Uvidíte, že i iOS vývojář tvrdej chleba má. Podíváme se, jak se říká na iOS Aktivitě, Fragmentu a dalším prvkům, které jsou na Androidu naším denním chlebem. Jak se liší uživatelé obou platforem a jak se na ně musí? A i to divné Objective C po této přednášce nebude tak nečitelné.

CIF 24 - tip - superearly cena

aDevMeetup #4, který proběhl 12. února.
Autor: Tomáš Jukin a David Vávra

aDevMeetup #4, který proběhl 12. února.

Vladislav Skoumal je spoluzakladatel firmy BIOPORT Software Labs. Kolem mobilních aplikací se pohyboval už za dob Windows Mobile, jeho první aplikací pro Android byl Minos Guide, pokračovalo to aplikacemi KdeSeKoupat nebo Pocket Assembla. Nyní se soustředí na projekt management mobilních projektů, koordinaci vývojářů webových, iOS a Android řešení, ale stále si rád zaprogramuje pro Android.

Vstup je zdarma, registrace nutná na webu akce nebo na G+ eventu.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).