Hlavní navigace

Gital nabízí Leo TV na dva týdny za 7 Kč

4. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 7. 2008

Zajímá vás, jaký program bude vysílat erotická televize Leo TV a jste vlastníky karty diGITALlink? Pak máte možnost sledovat tento program v rámci promo akce na 14 dní za 7 Kč. Společnost Gital tak chce nalákat své zákazníky na předplacení tohoto kanálu, který startuje své vysílání právě dnes úderem dvaadvacáté hodiny. Pokud jste tedy mezi diváky, kteří by si o Leo TV chtěli udělat vlastní obrázek, pošlete SMS ve tvaru GITALmezeraLE­OmezeraČÍSLO_KAR­TY na číslo 9095507. Za chvíli na to obdržíte zprávu, že váš požadavek byl přijat.

KL22 hlasovani

Leo TV je historicky první český erotický kanál s vysílací licencí od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Program může vysílat pouze v čase od 22:00 do 06:00 hod., stejně jako programy Hustler TV, Spice nebo XXX Xtreme, které ve formě převzatého vysílání nabízí hned několik tuzemských poskytovatelů placené televize. Podle místopředsedy RRTV Jiřího Šenkýře ale ani toto omezení neodpovídá výkladu vysílacího zákona a vysílání erotických kanálů v České republice je podle něj nezákonné.

ČTĚTE TAKÉ:

Leo TV by nemusela být prémiová. Objeví se v základních nabídkách?

První česká erotická televize Leo TV odstartuje už v úterý večer

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.