Hlavní navigace

Gmail bude mít brzy nové uživatelské rozhraní, Google ho nedopatřením představil už nyní

Martin Vyleťal

Google na svém YouTube účtu nedopatřením zveřejnil video o připravovaných změnách e-mailové služby Gmail. Video obsahuje finální podobu nového uživatelského rozhraní. Ještě předtím než jej v Googlu dodatečně označili jako soukromé, podařilo se pořídit kopii. Zdroj: Google Operating System

Google na svém YouTube účtu nedopatřením zveřejnil video o připravovaných změnách e-mailové služby Gmail. Video obsahuje finální podobu nového uživatelského rozhraní. Ještě předtím než jej v Googlu dodatečně označili jako soukromé, podařilo se pořídit kopii.

Zdroj: Google Operating System

Našli jste v článku chybu?
21. 10. 2011 19:44
JKL (neregistrovaný)

Gmail je velice kvalitní freemail! Jelikož podnikám přes Internet a hodně posílám e-maily, tak mám velký problém s e-maily ze seznam.cz a centrum.cz!!

Je hrůza, že lidi je používají jen kvůli reklamě a kvůli tomu, že vidí logo Seznam všude... Vždyť na INTERNETU existuje tolik kvalitních freemailů - není třeba se omezovat jen na tuzemské a nejvíce propagované.

Běžně se mi stává, že někomu něco posílám na seznam nebo centrum a prostě to nepřijde! Nepřijde to ani do SPAMu, prostě to ten server ne…

20. 10. 2011 23:51
Jiří (neregistrovaný)

Je fajn, že vyslyšeli nářky lidí ohledně hustoty zobrazení a přidali možnost ji nastavit, ale stále tu je ten druhý velký problém -- nízký kontrast. Na obrázku to vypadá všechno velice pěkně, čistě a stylově, ale používat se to moc nedá.