Hlavní navigace

Google Apps nyní také v českém jazyce

Jiří Macich ml.

Google představil balík hostovaných aplikací pro komunikaci a spolupráci Google Apps lokalizovaný do češtiny. Tuzemské firmy, školy a další organizace nyní mohou využívat tento balík v češtině. Sada mimo jiné obsahuje e-mailovou službu Gmail nebo webovou kancelář Google Docs. Google Apps reaguje na potřeby těch uživatelů, kteří potřebují komunikovat, sdílet nebo si vyměňovat informace podstatně efektivněji, aniž by museli investovat do složité hardwarové a softwarové infrastruktury, říká Taťána…

Google představil balík hostovaných aplikací pro komunikaci a spolupráci Google Apps lokalizovaný do češtiny. Tuzemské firmy, školy a další organizace nyní mohou využívat tento balík v češtině. Sada mimo jiné obsahuje e-mailovou službu Gmail nebo webovou kancelář Google Docs. Google Apps reaguje na potřeby těch uživatelů, kteří potřebují komunikovat, sdílet nebo si vyměňovat informace podstatně efektivněji, aniž by museli investovat do složité hardwarové a softwarové infrastruktury, říká Taťána le Moigne z českého zastoupení společnosti Google. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
20. 9. 2007 15:01
skritek (neregistrovaný)
Pokud jste platící zákazník Apps a chcete někoho z Google kontaktovat, tak máte smůlu. Nikde jsem e-mail ani telefon v administraci na nikoho nenašel:-/ Možná Vám pomůžou na Google Groups, ale kdo chce dávat informace k dispozice všem, když se Groups indexují vyhledávačem? Já ne. Vím, že asi toho chci moc za 50 dolarů ročně, ale takhle to pro firmy nikdy nebude, když se nedovolají pomoci, když ji potřebují a zkoušejí to zatím s 1 účtem.
20. 9. 2007 9:16
astray (neregistrovaný)
Přesně tak, s kalendářem jako klíčovou aplikací měli začít.