Hlavní navigace

Google Calendar Sync teď i pro Outlook 2010

19. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vyšla nová verze doplňku Google Calendar Sync, která nese označení 0.9.3.6. Od této verze je podporován i nový Outlook 2010, jenž je už nějaký pátek v prodeji spolu s Office 2010. Google Calendar Sync slouží k synchronizaci záznamů z kalendáře mezi programem Microsoft Outlook a službou Google Calendar. Na základě uživatelského nastavení zvládá jak obousměrnou synchronizaci, tak přenos dat jen jedním směrem. Umí pracovat ale jen s výchozími kalendáři. Pokud používáte více kalendářů, nemůžete…

Vyšla nová verze doplňku Google Calendar Sync, která nese označení 0.9.3.6. Od této verze je podporován i nový Outlook 2010, jenž je už nějaký pátek v prodeji spolu s Office 2010. Google Calendar Sync slouží k synchronizaci záznamů z kalendáře mezi programem Microsoft Outlook a službou Google Calendar. Na základě uživatelského nastavení zvládá jak obousměrnou synchronizaci, tak přenos dat jen jedním směrem. Umí pracovat ale jen s výchozími kalendáři. Pokud používáte více kalendářů, nemůžete bohužel tohoto doplňku využít v plné parádě.

Podporován je Outlook 2003 a vyšší, nově tedy i Outlook 2010. Zatím však pouze v 32bitové variantě. Připomeňme si, že kancelářská sada Office 2010 je dostupná jak v 32bitové, tak poprvé i v 64bitové verzi. Právě kvůli možným problémům s kompatibilitou s doplňky třetích stan ale i sám Microsoft raději doporučuje tu 32bitovou variantu své nejnovější kancelářské sady. (The Official Gmail Blog)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.