Hlavní navigace

Google Chrome 8 se šestnácti novými zaplatami

14. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Aktuální Google Chrome 8 se dočkal vydatné porce bezpečnostních záplat. Nový build 8.0.552.237 jich přináší hned šestnáct. Jedna je hodnocena jako kritická a dalších třináct jako vysoce důležité. Zbylé dvě pak přicházejí se statutem středně důležitých oprav. Google opět za nalezené chyby vyplatí odměny. Tentokrát jich je dohromady třináct v celkové výši 14 470 dolarů. Největší odměnu ve výši 3133,7 dolarů si odnáší Sergey Glazunov, který navíc objevil i další chyby za honorář.

Aktuální Google Chrome 8 se dočkal vydatné porce bezpečnostních záplat. Nový build 8.0.552.237 jich přináší hned šestnáct. Jedna je hodnocena jako kritická a dalších třináct jako vysoce důležité. Zbylé dvě pak přicházejí se statutem středně důležitých oprav.

Google opět za nalezené chyby vyplatí odměny. Tentokrát jich je dohromady třináct v celkové výši 14 470 dolarů. Největší odměnu ve výši 3133,7 dolarů si odnáší Sergey Glazunov, který navíc objevil i další chyby za honorář.

Google Chrome 8 se zaktualizuje automaticky. Pokud si však z nějakého důvodu blokujete činnost utility Google Update, nezapomeňte provést potřebnou aktualizaci, kterou lze vzhledem k množství opravených bezpečnostních chyb jedině doporučit. 

Zdroj: Google Chrome Releases

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.