Hlavní navigace

Google nabízí e-mailového klienta pro mobilní telefony

3. 11. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Gmail je dostupný z displeje mobilních telefonů pomocí moderních HTML browserů již delší dobu a to dokonce v češtině. Google přesto nabídl další možnost jak mohou uživatelé obsluhovat svou e-mailovou schránku na Gmailu z mobilu. Řeč je o javové aplikaci podporující dosti širokou paletu přístrojů. Pro její bezplatné stažení musíte v mobilním prohlížeči navštívit adresu http://gmail.com/app. Jednoduchý e-mailový klient je zatím k dispozici jenom v angličtině. Praktickou funkcí je prohlížení…

Gmail je dostupný z displeje mobilních telefonů pomocí moderních HTML browserů již delší dobu a to dokonce v češtině. Google přesto nabídl další možnost jak mohou uživatelé obsluhovat svou e-mailovou schránku na Gmailu z mobilu. Řeč je o javové aplikaci podporující dosti širokou paletu přístrojů. Pro její bezplatné stažení musíte v mobilním prohlížeči navštívit adresu http://gmail.com/ap­p. Jednoduchý e-mailový klient je zatím k dispozici jenom v angličtině. Praktickou funkcí je prohlížení příloh jako jsou obrázky vybraných formátů nebo dokumenty formátu DOC. (FFLOG)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.