Hlavní navigace

Google opět záplatoval svůj prohlížeč

Jiří Macich ml.

Webový prohlížeč Google Chrome se dočkal nové ostré verze 12.0.742.112, která přináší sedm bezpečnostních aktualizací. Závažnost šesti opravovaných bezpečnostních nedostatků je hodnocena jako vysoká. Google za objevené chyby vyplatil odměnu v celkové výši 6000 dolarů. Uživatelé, kteří se svěřili do rukou utility Google Update již zřejmě mají novou verzi nainstalovanou. Pokud si ale občas kritizovanou aktualizační utilitu blokujete, nezapomeňte přechod na novou verzi zrealizovat ručně.

Webový prohlížeč Google Chrome se dočkal nové ostré verze 12.0.742.112, která přináší sedm bezpečnostních aktualizací. Závažnost šesti opravovaných bezpečnostních nedostatků je hodnocena jako vysoká. Google za objevené chyby vyplatil odměnu v celkové výši 6000 dolarů.

Uživatelé, kteří se svěřili do rukou utility Google Update již zřejmě mají novou verzi nainstalovanou. Pokud si ale občas kritizovanou aktualizační utilitu blokujete, nezapomeňte přechod na novou verzi zrealizovat ručně.

Našli jste v článku chybu?
30. 6. 2011 19:08
Petr Hejl (neregistrovaný)

Kluci of Gůglo se moc roskročili. Dyk voni uš vyvíjej aj auta bez řidiča, Nelze se pak divit, že jejich existující produkty a služby nejsou vobčas nic moc. teda podle mýho subjektivního názoru.