Hlavní navigace

Google PageRank aktualizován

Redakce

V pátečních večerních hodinách našeho času proběhla aktualizace hodnot Google PageRanku, který udává takzvanou sílu stránek v rozmezí 0 až 10. Google si udělal při jeho aktualizaci největší pauzu v historii – přibližně půl roku. Většina webů s vyšším PageRankem klesla, což je dáno zpřísňujícími se kritérii jeho výpočtu s rostoucím objemem webových stránek na Internetu.

V pátečních večerních hodinách našeho času proběhla aktualizace hodnot Google PageRanku, který udává takzvanou sílu stránek v rozmezí 0 až 10.

Google si udělal při jeho aktualizaci největší pauzu v historii – přibližně půl roku. Většina webů s vyšším PageRankem klesla, což je dáno zpřísňujícími se kritérii jeho výpočtu s rostoucím objemem webových stránek na Internetu.

Nové hodnoty Google PageRank můžete například zjistit přes Google Toolbar. Více o Google PageRanku vám prozradí třeba Wikipedia.

Našli jste v článku chybu?
29. 10. 2007 20:11
Tomas (neregistrovaný)
Jenže to není kvůli GTPR, ale kvůli návštěvnosti. Není problém koupit v cizine GTPR 8 za daleko nižší cenu, pokud jde někomu jen o to.
29. 10. 2007 20:10
Tomas (neregistrovaný)
Jako ftip dobrý. Nevím v čem je MSN vepředu, ale v počtu uživatelů rozhodně ne. A SEO není o tom být č. 1 ve vyhledávání, ale získat co nejvíce návštěvníků.