Doména a přesměrovaný e-mail za dvanáct dolarů ročně. Google se pouští na další internetový trh. Služba je stále v betaverzi, ale už není nutné mít pozvánku, jako tomu bylo dosud.
Google tak vstupuje na pole, které v USA ovládají firmy jako třeba GoDaddy, Weebly nebo InMotion. Google Domains ale poskytuje automaticky propojení se svými on-line službami Google Apps. Zákazníci si mohou zřídit v jednoduchém administračním rozhraní až stovku e-mailů pro svou doménu a podle Googlu je samozřejmě ideální si je zálohovat na Gmailovém účtu.
Základní domény nabízí vyhledávač za 12 dolarů ročně, ale v nabídce má i nové domény, které se začaly objevovat během minulého roku. Domény s koncovkou .camera nebo třeba .training vyjdou na třicet dolarů a nejdražší jsou domény .ventures, .diamonds nebo .careers. Ty vyjdou na dolarů padesát.
Adresy lze registrovat maximálně na deset let. Google ale zatím dlouhodobé registrace nijak nezvýhodňuje.
Služba je dostupná zatím je v USA, dá se ale očekávat její rozšíření do dalších zemí. Tuzemští registrátoři přicházející konkurenci sledují už od léta, ale významné obavy z ní zatím nemají. Sází především na svou znalost trhu. "Google bude velmi těžko konkurovat lokálním hráčům, protože se soustředí na větší trhy, než je ten český,“ tvrdil v létě František Grunt z Active 24.