Hlavní navigace

Google ujišťuje, že Snapseed se likvidovat nebude, ani další programy od Nik Software

24. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vic Gundotra na Google+ komentuje  akvizici společnost Nik Software, nejpodstatnější co ale uvádí je, že Google se nechystá ukončit ani Snapseed, ani další programy, které Nik Software nabízí. Earlier this week I proudly welcomed +Nik Software to Google. They've been making pictures more awesome for 17 years, and we're excited to bring Nik's expertise to the entire Google+ community! I also want to make something clear: we're going to continue offering and improving Nik's high-end tools and…

Vic Gundotra na Google+ komentuje  akvizici společnost Nik Software, nejpodstatnější co ale uvádí je, že Google se nechystá ukončit ani Snapseed, ani další programy, které Nik Software nabízí.

Earlier this week I proudly welcomed +Nik Software to Google. They've been making pictures more awesome for 17 years, and we're excited to bring Nik's expertise to the entire Google+ community!

I also want to make something clear: we're going to continue offering and improving Nik's high-end tools and plug-ins. Professionals across the globe use Nik to create the perfect moment in their photographs (e.g.,http://goo.gl/aDtkO), and we care deeply about their artistry.

Together with Nik, we'll continue to put „photography first.“

Připomeňme, že Google+ si koupil foto editor. Nik Software (a Snapseed) nově patří Google a Google tak získal nejenom jeden z nejlepší foto editorů (což je právě zmíněný Snapseed), ale také tvůrce řady fotografických filtrů a efektů. 

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).