Hlavní navigace

Google v krizi II

Jan Nehasil

Nedávno jsme informovali o možné krizi vyhledávacího gigantu Google. Teď jsou tu další indicie, které hovoří ve prospěch určitých potíží. Zakladatelé Larry Page a Sergey Brin přiznávají, že společnost se velmi rychle zvětšuje a díky tomu ztrácí svoji původní organizovanost. Inženýři tráví příliš mnoho času na vedlejších projektech. Namísto 80 procent věnovali pouze 60 procent pracovní doby vylepšování výsledků vyhledávání. V příštích měsících Google plánuje tento problém více kontrolovat. …

Nedávno jsme informovali o možné krizi vyhledávacího gigantu Google. Teď jsou tu další indicie, které hovoří ve prospěch určitých potíží. Zakladatelé Larry Page a Sergey Brin přiznávají, že společnost se velmi rychle zvětšuje a díky tomu ztrácí svoji původní organizovanost. Inženýři tráví příliš mnoho času na vedlejších projektech. Namísto 80 procent věnovali pouze 60 procent pracovní doby vylepšování výsledků vyhledávání. V příštích měsících Google plánuje tento problém více kontrolovat. (Milan Kryl)

Našli jste v článku chybu?
15. 5. 2006 21:10
so (neregistrovaný)
??? Tak ono to mělo bejt vtipný? Tak sorry, aspoň ex post: ha ha ha.
14. 5. 2006 15:27
so (neregistrovaný)
To jsou teda žvásty par excellence. V takové krizi jako Google by asi chtělo být více firem. To je na tom Lupa tak špatně, že musí publikovat takové sra*ky?