Hlavní navigace

Google využije Blogger ke zlepšení vyhledavače

22. 2. 2003
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Už týden zaměstnává klasická média i weblogy transakce, při které se Google stane majitelem oblíbeného systému pro správu obsahu Blogger. Nahlédnout hlouběji pod pokličku se pokusil Leander Kahney v dnešním vydání Wired News. Google by měl využít weblogy, a především sdílení obsahu, pro zlepšení algoritmu pro hodnocení kvality zdrojů. O postupu, kterým by toho mohl dosáhnout, ve čtvrtek srozumitelně pojednal Jiří Malý ve weblogu I-bits. (Wired News)

Už týden zaměstnává klasická média i weblogy transakce, při které se Google stane majitelem oblíbeného systému pro správu obsahu Blogger. Nahlédnout hlouběji pod pokličku se pokusil Leander Kahney v dnešním vydání Wired News. Google by měl využít weblogy, a především sdílení obsahu, pro zlepšení algoritmu pro hodnocení kvality zdrojů. O postupu, kterým by toho mohl dosáhnout, ve čtvrtek srozumitelně pojednal Jiří Malý ve weblogu I-bits.
(Wired News)

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.