Hlavní navigace

Google zruší další služby - iGoogle, Google Mini, Google Talk Chatback, Google Video a Symbian Search App

4. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Letní úklid“ v pojetí Google znamená další rušení služeb. O některých z nich jste možná ani neslyšeli, ale iGoogle určitě mezi tuto skupinu patřit nebude. Přizpůsobitelná „domovská stránka“ s řadou možností vznikla v roce 2005 a bude ukončena 1. listopadu 2013. Končící Google Mini (31. července 2012) byl součástí služeb Enterprise Search od roku 2005. Na konci Google Talk Chatback je zajímavé to, že Google doporučuje přejít na Meebo bar. Google Video ztratilo možnost nahrávání videí už v…

„Letní úklid“ v pojetí Google znamená další rušení služeb.

  • O některých z nich jste možná ani neslyšeli, ale iGoogle určitě mezi tuto skupinu patřit nebude. Přizpůsobitelná „domovská stránka“ s řadou možností vznikla v roce 2005 a bude ukončena 1. listopadu 2013.
  • Končící Google Mini (31. července 2012) byl součástí služeb Enterprise Search od roku 2005.
  • Na konci Google Talk Chatback je zajímavé to, že Google doporučuje přejít na Meebo bar.
  • Google Video ztratilo možnost nahrávání videí už v květnu 2009 a během tohoto léta Google přesune zbytky obsahu do YouTube (viz Google Video content moving to YouTube). Konec služby je plánován na 20. srpna.
  • Symbian Search App má doporučenou náhradu v podobě využití www.google.com pro vyhledávání místo samostatné aplikace.

Zdroj: Spring cleaning in summer

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.