Hlavní navigace

Graham Maher odchází z českého Vodafonu do Kataru

Jiří Macich ml.

Mobilní operátor Vodafone bude mít v České republice nového generálního ředitele resp. ředitelku. Grahama Mahera v čele Vodafonu vystřídá Muriel Anton, dosavadní viceprezidentka. Na pozici viceprezidentky pro finance bude vypsáno výběrové řízení a za oblast financí bude prozatím zodpovědná Patricia Haws. Jsem rád, že se mým nástupcem stala právě Muriel a jsem pevně přesvědčen, že se Vodafonu pod jejím vedením bude skvěle dařit,” říká Graham Maher, který nyní bude generálním ředitelem nové…

Mobilní operátor Vodafone bude mít v České republice nového generálního ředitele resp. ředitelku. Grahama Mahera v čele Vodafonu vystřídá Muriel Anton, dosavadní viceprezidentka. Na pozici viceprezidentky pro finance bude vypsáno výběrové řízení a za oblast financí bude prozatím zodpovědná Patricia Haws. Jsem rád, že se mým nástupcem stala právě Muriel a jsem pevně přesvědčen, že se Vodafonu pod jejím vedením bude skvěle dařit,” říká Graham Maher, který nyní bude generálním ředitelem nové pobočky Vodafonu v Kataru. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
25. 4. 2008 11:10
Chudák malej, za prvé by mě asi za ten plat nebavilo stěhovat se každé tři roky o půl světa jinam (tohle bude jeho 4. generální stěhování) a jinak mě štve že zrovna on odtud odchází, například od něj pochází polepení konkurence parohy a (aspoň u firemních) přímé tlačítko na vtip v hlasové samoobsluze. Po něm se bojím že Vodafon klesne na škrobenou úrověň T-Mobilu a nebo ještě hůř "nepovedeně luxusní" úroveň ó-dva.