Hlavní navigace

GTS CE má nového ředitele marketingu a senior viceprezidenta pro rozvoj

10. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nově vytvořené funkce ředitele marketingu se ve společnosti GTS Central Europe (GTS CE) ujal Miloš Mastník. Bude zodpovědný za řízení marketingové komunikace skupiny GTS, public relations a segmentový marketing. Vytvoření nové regionální pozice marketingu GTS je součástí naší strategie směřovat ke konsolidaci a sjednocení marketingových aktivit celé skupiny, uvedl Adam Sawicki, generální ředitel skupiny GTS. Miloš Mastník v minulosti působil například v někdejším Českém Telecomu. V roce 2004…

Nově vytvořené funkce ředitele marketingu se ve společnosti GTS Central Europe (GTS CE) ujal Miloš Mastník. Bude zodpovědný za řízení marketingové komunikace skupiny GTS, public relations a segmentový marketing. Vytvoření nové regionální pozice marketingu GTS je součástí naší strategie směřovat ke konsolidaci a sjednocení marketingových aktivit celé skupiny, uvedl Adam Sawicki, generální ředitel skupiny GTS. Miloš Mastník v minulosti působil například v někdejším Českém Telecomu. V roce 2004 nastoupil do společnosti GTS Czech, kde měl na starosti produktový marketing, strategii a rozvoj. Od roku 2008 působil jako ředitel divize komerční podpory společnosti GTS Novera. (Tisková zpráva)

Další personální novinkou hlášenou ze společnosti GTS Central Europe je nástup Michaela Reese do funkce senior viceprezidenta pro strategii a rozvoj. Jeho bohaté zkušenosti z oblasti budování telekomunikačních společností ve Spojených státech a poradenství v celém regionu EMEA nám přinese další cenný pohled na strategické směřování skupiny GTS, řekl Adam Sawicki, generální ředitel skupiny GTS. Michael Rees dříve pracoval například pro Cavalier Telephone, OnFiber Communications, Covad Communications nebo Hardiman Telecommunications. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.