Hlavní navigace

GTS Novera: ředitelem technické divize je nyní Jan Čornej

18. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telekomunikační poskytovatel GTS Novera má nového ředitele technické divize. Stal se jím dvaatřicetiletý Jan Čornej, který ve firmě působí už dlouhých devět let. Do nové pozice přechází z křesla ředitele úseku celofiremních projektů. Dříve ve společnosti GTS Novera pracoval i jako systémový analytik a produktový nebo projektový manažer. Vystudoval Hospodářskou fakultu Technické univerzity v Liberci, obor Manažerská informatika. Post ředitele technické divize přebírá po Tomáši Budníkovi, který…

Telekomunikační poskytovatel GTS Novera má nového ředitele technické divize. Stal se jím dvaatřicetiletý Jan Čornej, který ve firmě působí už dlouhých devět let. Do nové pozice přechází z křesla ředitele úseku celofiremních projektů. Dříve ve společnosti GTS Novera pracoval i jako systémový analytik a produktový nebo projektový manažer. Vystudoval Hospodářskou fakultu Technické univerzity v Liberci, obor Manažerská informatika. Post ředitele technické divize přebírá po Tomáši Budníkovi, který přešel k mobilnímu operátorovi U:fon (viz zprávička Pro nového ředitele U:fona jsou prioritou mobilní data)

Kromě zodpovědnosti za technologický rozvoj a provoz naší infrastruktury v České republice, hraje technický ředitel významnou roli také v rámci mateřské skupiny GTS CE, ve které je GTS Novera jako největší člen skupiny centrem řady nadnárodních aktivit. Proto jsme uvolněnou pozici chtěli obsadit co nejdříve, uvedl Stuart Evers, generální ředitel společnosti GTS Novera. Mým úkolem v oblasti mezinárodní spolupráce je pokračovat v procesu technologické unifikace společnosti GTS Novera s ostatními společnostmi v rámci celé skupiny GTS CE. Na českém telekomunikačním trhu pak budu usilovat o další modernizaci naší páteřní sítě a zvýšení počtu přístupových bodů pro naše firemní zákazníky, nastínil své primární cíle Jan Čornej, nový ředitel technické divize GTS Novera. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.