Hlavní navigace

GTS Novera obnovila post obchodního ředitele

17. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telekomunikační operátor GTS Novera obnovil post obchodního ředitele, až do této chvíle totiž spadalo vedení obchodní divize přímo do kompetence generálního ředitele. Na novou pozici nastoupil Petr Možíš, dosavadní ředitel obchodního úseku pro korporátní segment. Jsme obchodní společností, a tak je pozice ředitele obchodní divize nezbytnou součástí vedení. Naše společnost je stejně jako celá skupina, do které patříme, na prahu nového období s novými obchodními cíli. K jejich splnění potřebujeme…

Telekomunikační operátor GTS Novera obnovil post obchodního ředitele, až do této chvíle totiž spadalo vedení obchodní divize přímo do kompetence generálního ředitele. Na novou pozici nastoupil Petr Možíš, dosavadní ředitel obchodního úseku pro korporátní segment.
Jsme obchodní společností, a tak je pozice ředitele obchodní divize nezbytnou součástí vedení. Naše společnost je stejně jako celá skupina, do které patříme, na prahu nového období s novými obchodními cíli. K jejich splnění potřebujeme jasné rozdělení kompetencí a silné osobnosti ve vedoucích funkcích, vysvětluje rozhodnutí znovuvytvoření této pozice Stuart Evers, generální ředitel společnosti GTS NOVERA a.s.
Mým úkolem je posunout obchodní strategii společnosti ještě více směrem k firemním a korporátním zákazníkům, rozšířit spolupráci jednotlivých operátorů v rámci mateřské skupiny GTS CE a podpořit její obchodní aktivity v regionu střední a východní Evropy, upřesňuje naopak své nejbližší plány na novém místě Možíš. Ten přišel do společnosti v roce 2002 z firmy Czech Net, kde začínal v roce 2000 jako obchodní reprezentant. V GTS Noveře zastával zprvu funkci obchodního konzultanta a poté obchodního manažera. Do vedení společnosti se dostal v roce 2005. (Tisková zpráva)

Autor článku

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.