Hlavní navigace

ha-vel se připravuje na LTE, provede upgrade své páteřní sítě na 50Gb/s

20. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telekomunikační skupina ha-vel se rozhodla pro další důležitý krok a připravuje v nejbližších týdnech navýšení provozní kapacity páteřní sítě na 50Gb/s. „Připravujeme naši síť na navýšení provozu, abychom i nadále mohli našim novým i stávajícím zákazníkům z řad korporací, velkoobchodních partnerů a státní správy poskytovat profesionální služby nejvyšší kvality. Současně připravujeme dostatečné zázemí pro tok generovaný mobilní sítí LTE. Díky unikátní technologii v naší síti nebude navýšení tak…

Telekomunikační skupina ha-vel se rozhodla pro další důležitý krok a připravuje v nejbližších týdnech navýšení provozní kapacity páteřní sítě na 50Gb/s.

MMF tip early

„Připravujeme naši síť na navýšení provozu, abychom i nadále mohli našim novým i stávajícím zákazníkům z řad korporací, velkoobchodních partnerů a státní správy poskytovat profesionální služby nejvyšší kvality. Současně připravujeme dostatečné zázemí pro tok generovaný mobilní sítí LTE. Díky unikátní technologii v naší síti nebude navýšení tak investičně náročné jako je zvykem u konkurenčních operátorů. Po navýšení budou k dispozici ještě více než dvě třetiny z celkové maximální přenosové kapacity sítě, což nám i nadále vytváří silnou konkurenční výhodu na telekomunikačním trhu,“ uvedl Robert Šebek, technický řeitel společnosti.

Telekomunikační skupina ha-vel zastoupená na Českém trhu společností ha-vel internet s.r.o. je největším ryze českým telekomunikačním operátorem. Díky rozsáhlé infrastruktuře, která zahrnuje více než 1 100km optických vláken, poskytuje firma své služby ve více než padesáti městech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).