Hlavní navigace

ha-vel se připravuje na LTE, provede upgrade své páteřní sítě na 50Gb/s

Redakce

Telekomunikační skupina ha-vel se rozhodla pro další důležitý krok a připravuje v nejbližších týdnech navýšení provozní kapacity páteřní sítě na 50Gb/s. „Připravujeme naši síť na navýšení provozu, abychom i nadále mohli našim novým i stávajícím zákazníkům z řad korporací, velkoobchodních partnerů a státní správy poskytovat profesionální služby nejvyšší kvality. Současně připravujeme dostatečné zázemí pro tok generovaný mobilní sítí LTE. Díky unikátní technologii v naší síti nebude navýšení tak…

Telekomunikační skupina ha-vel se rozhodla pro další důležitý krok a připravuje v nejbližších týdnech navýšení provozní kapacity páteřní sítě na 50Gb/s.

Content 2017 - tip Footshop

„Připravujeme naši síť na navýšení provozu, abychom i nadále mohli našim novým i stávajícím zákazníkům z řad korporací, velkoobchodních partnerů a státní správy poskytovat profesionální služby nejvyšší kvality. Současně připravujeme dostatečné zázemí pro tok generovaný mobilní sítí LTE. Díky unikátní technologii v naší síti nebude navýšení tak investičně náročné jako je zvykem u konkurenčních operátorů. Po navýšení budou k dispozici ještě více než dvě třetiny z celkové maximální přenosové kapacity sítě, což nám i nadále vytváří silnou konkurenční výhodu na telekomunikačním trhu,“ uvedl Robert Šebek, technický řeitel společnosti.

Telekomunikační skupina ha-vel zastoupená na Českém trhu společností ha-vel internet s.r.o. je největším ryze českým telekomunikačním operátorem. Díky rozsáhlé infrastruktuře, která zahrnuje více než 1 100km optických vláken, poskytuje firma své služby ve více než padesáti městech.

Našli jste v článku chybu?
20. 6. 2012 23:23

proc se pripravuje, chce pronajitam opticke trasy ? nic jine mne nenapada, na to byt dalsim hracem nema moc koule a zrejme hlavne love, at si soudruzi nepletou pojmy : natahnout / upgradovat optiku a vybudovat sit s dobrym pokrytim, tzn. ne jako Ufon, BTS kazdych 25km...taky plnej elanu a jak dopadl...oni se vazni zajemci vytridi do konce roku, uvital bych spise silneho hrace z venci, ktery ma skutecne kapital na to aby to rozjel poradne.

11. 7. 2012 19:43
putal (neregistrovaný)

kolik ze kilometru? asi pouzit vzorec; 1 km kabelu = 96 km vlaken. takze vlastne asi jo...