Hlavní navigace

Hacknutá hesla i e-maily hráčů League of Legends

10. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

League of Legends (RIOT Games Inc.) oznámila hráčům, že unikla zakódovaná hesla, e-mailové adresy, data narození a další údaje. V oznámení uvádějí, že únik se týká pouze některých účtů a neopomněli dodat, jak je pro ně velmi důležité držet informace hráčů v bezpečí. Keeping your information secure is very important to us. That's why we're sorry to inform you that some of the account information you provided us may have been accessed by hackers. Most critically, some players' email address,…

League of Legends (RIOT Games Inc.) oznámila hráčům, že unikla zakódovaná hesla, e-mailové adresy, data narození a další údaje. V oznámení uvádějí, že únik se týká pouze některých účtů a neopomněli dodat, jak je pro ně velmi důležité držet informace hráčů v bezpečí.

Keeping your information secure is very important to us. That's why we're sorry to inform you that some of the account information you provided us may have been accessed by hackers. Most critically, some players' email address, encrypted account password, and date of birth. No payment or billing information of any kind was accessed. 

Hack se týká údajů o hráčích ně některých evropských serverech a získaná data zahrnují e-mailové adresy, zakódovaná hesla, jména ve hře a data narození. V některých případech navíc i skutečné jméno a příjmení a bezpečnostní otázku i s odpovědí (v zakódované podobě). Oznámení ujišťuje, že nedošlo k  úniku platebních informací. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).