Hlavní navigace

Halina Pawlovská natočila pilotní díl nové talk show pro ČT

26. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 8. 2009

Spisovatelka, novinářka a moderátorka Halina Pawlovská chystá návrat do České televize. Pokud přesvědčí o úspěšnosti svého nového projektu vedení veřejnoprávní TV, její pořad by se měl na obrazovce objevit od ledna příštího roku. Je to typ talk show, kde nevystupují celebrity. Pilotní díl prošel marketingovým průzkumem Focus Group a výsledky jsou vynikající, uvedla pro deník Aha! Pawlovská.

Mohu potvrdit, že je natočen pilotní díl. O tom, zdali se talk show nakonec bude natáčet, se musí teprve rozhodnout. Takovýchto pořadů zde ale máme plno, konstatoval pro server DigiZone.cz tiskový mluvčí České televize Ladislav Šticha. Název tohoto pořadu by nechtěl prozrazovat. To by pak nebylo žádné překvapení, dodal. ČT už v tuto chvíli vysílá např. talk show Uvolněte se, prosím s Janem Krausem, Všechnopárty s Karlem Šípem nebo Krásný ztráty s Michalem Prokopem.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).