Hlavní navigace

Harmonie TV opět nevysílá. Funguje pouze EPG

Bohumil Herwig

Jak nám dal vědět jeden ze čtenářů, stanice přestala vysílat nejspíše už ve čtvrtek. Podařilo se nám sehnat stanovisko Regionální sítě 4.

Doba čtení: 1 minuta

V každém případě sama televizní stanice neposkytuje k výpadku vysvětlení ani na sociálních sítích. Ostatně na facebookovém profilu Harmonie TV je poslední zpráva z 22. prosince 2015 a tou je přání Veselých vánoc.

Podle toho, co vidím doma na své obrazovce, má nyní Harmonie TV funkční pouze EPG, kde se objevují pořady i s popisky, což je vidět na fotografii.

K TÉMATU: TV Harmonie buduje studio v Obchodním domě Kotva, kousek od své konkurence


Autor: Bohumil Herwig

Naposledy tak o sobě dala televize vědět zhruba před rokem, kdy oznámila, že začala budovat studio v Obchodním domě Kotva (viz odkaz na náš článek výše), v srpnu 2014 pak oznamovala Jsme blízko k dosažení dohody s Českými Radiokomunikacemi.

Kanál Harmonie TV můžete zachytit v Praze a okolí v rámci Regionální sítě 4, kterou provozuje společnost Prague Digital TV. Ani ta se na svých stránkách v tomto směru nevyjadřuje. Nicméně po zaslání e-mailového dotazu reagovala velice svižně:

Dobrý den, televize Harmonie TV má nějaké problémy na trase. Vědí o tom a podle poslední informace, kterou máme, na tom pracují.

Společnost Prague Digital TV zajišťuje, mimo jiné, i vysílání stanic Kino Svět, Praha TV či například Slušnej kanál.

Našli jste v článku chybu?