Hlavní navigace

Harmonie TV v Regionální síti 4 s programovým průvodcem EPG

11. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Doposud byla součástí programového průvodce pouze textová informace o tom, že se jedná o zkušební vysílání. EPG nyní obsahuje nejen název pořadů ale také jejich anotace.

Lifestylový program Harmonie TV, který je šířen od minulého úterka 4. března jako součást pražské a středočeské Regionální sítě 4 na 46. kanálu, zařadil jako součást svého datového toku takzvaného elektronického programového průvodce (EPG), jehož dodavatelem je společnost SAT Plus. Znamená to, že zájemci o tuto stanici se nyní dozvědí, co vysílá. Je to de facto jediná možnost, protože ani na svém webu tento program své schéma nezveřejňuje, a pokud ano, je dobře schované, protože se ho redakci DigiZone.cz nepodařilo najít. Vysílací schéma zveřejněná například na SMS.cz neodpovídá skutečnosti.

MMF24

Ukázka z EPG televize Harmonie v Regionální síti 4
Autor: repro foto Harmonie TV (pro DigiZone.cz Čestmír Polák)

Ukázka z EPG televize Harmonie v Regionální síti 4

K TÉMATU: Televize Harmonie pro diváky starší 35 let bude vysílat v Praze pozemní cestou

Harmonie TV se charakterizuje jako stanice pro diváky starší 35 let. Původně měl být program cílený na skupinu 45+, ale od tohoto kroku nakonec vedení televize po dvou letech od jejího startu rezignovalo. Ve vysílání se tak nyní objevuje především tvorba internetového projektu Boom TV, s nímž začala Harmonie loni spolupracovat. Jedná se ale bohužel i o několik let staré reportáže, což může diváky od sledování tohoto programu odradit. Stejná byla situace například i u filmového magazínu klapka, který pochází z října 2010. Televize však na svém webu slibuje změnu a ve vysílání se prý mají objevit i české filmy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).