Hlavní navigace

Havel, Paroubek a Topolánek v novoročních Otázkách Václava Moravce (o Nově a Primě uvnitř)

29. 12. 2005
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
29. 12. 2005

Neobvyklou smršť nejvyšších ústavních činitelů nabídne novoroční vydání diskusního pořadu Otázky Václava Moravce. V neděli 1. ledna do tohoto pořadu přijde bývalý prezident Václav Havel, premiér Jiří Paroubek a předseda ODS Mirek Topolánek. V polovině Otázek, přesně ve 13:00 hod., diskusi přeruší novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause, živě přenášený z Pražského hradu.

Dvouhodinové Otázky budou mimořádně vysílat hned dva programy České televize: ČT 1, který je v analogové podobě dostupný téměř všem domácnostem, a zpravodajský kanál ČT 24. Televize dosud vysílala souběžně na ČT 1 a ČT 24 pouze první hodinu Otázek, druhá běžela už jen na zpravodajském kanálu ČT 24. Novoroční Otázky Václava Moravce začínají ve 12:00 a potrvají do 14:00 hod.

KL24

(tisková zpráva)

Konkurenční Sedmička na Nově nabídne na Nový rok duel předsedy KDU-ČSL Miroslava Kalouska a předsedy KSČM Vojtěcha Filipa. Telemostem se do pořadu připojí první místopředseda ODS Petr Nečas a telefonicky předseda US-DEU Pavel Němec a předseda poslaneckého klubu ČSSD Michal Kraus. Televize Prima na Nový rok diskusní pořad neodvysílá. Zařadíme novoroční projev prezidenta republiky, takže jsme Nedělní partii na Nový rok zrušili a první odvysíláme 8. ledna, řekl serveru DigiZone.cz šéfredaktor zpravodajství Primy Jiří Závozda.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).